Stavební firma, která Vám sedne!

Výstavba rodinných domů od základové desky, až po střechu.


Postavíme Vám dům od A do Z. Postaráme se o výkopy a položení kanalizace, přívodů elektřiny a plynu, srovnáme pozemek a začneme pěkně od základů a skončíme hotovou střechou.

Můžeme i vydláždit chodníky, postavit zídky a oplocení a samozřejmě provést i vnitřní stavby, jako jsou koupelny, kuchyně, schodiště, různé typy podlah a stropů.

Inženýrské sítěProvedeme takzvané zasíťování pozemku infrastrukturou, jako jsou voda, elektřina, kanalizace, plyn a telefon nebo internet.

Rekonstrukce bytového jádra


Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jáder, včetně vybourání stávajícího jádra, vybudování nových  elektrických rozvodů, vodovodu a odpadů.

Postavíme Vám nové zděné jádro z lehkých tvárnic Ytong, postaráme se i o obklady a dlažbu. Dovezeme a usadíme veškeré vybavení koupelny a záchodu.

Kompletní rekonstrukce a výstavba koupelen


Potřebujete novou koupelnu, protože ta stará už dosloužila, nebo už se Vám nelíbí její styl? Chcete postavit novou koupelnu na klíč?

Zajistíme vše potřebné, od plánu až po kompletní realizaci.
Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaši koupelny jak podle nejnovějších trendů a vašich nadstandardnich požadavků, tak i v klasickém standardním provedení.

SádrokartonyProvádíme sádrokartonářské práce, montáž sádrokartonů a kazetových podhledů. Realizace stropů, příček, předsazených stěn  a půdních vestaveb ze sádrokartonu.

Pomocí sádrokartonu se dá změnit interiér Vašeho domu k nepoznání. Umíme ze sádrokartonu vytvořit např. niky, police, zapuštěné bodovky a jiné prvky, které dodají vašemu interiéru na kráse.

SchodištěVyrábíme a montujeme schody a schodiště různých typů a provedení. Rovné, lomené i obloukové.

Je možné u nás objednat schody dřevěné, betonové i kovové, včetně různých druhů zábradlí.

Střechy - stavby i rekonstrukce


Provádíme stavby i rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně zednických úprav. Montáž střešních oken.

Zajišťujeme pokládku betonových a pálených krytin, střešních šindelů, plechových nízkozátěžových pásů s imitací tašek, vlnitých bitumenových krytin a dalších.

Zateplení fasádZateplením fasády a střechy snížíte výdaje za vytápění domu. Zároveň dáte domu nový estetický kabát.

Rekonstrukce fasádProvádíme také obnovy a rekonstrukce fasád. Opravíme staré omítky a štuky. Zvolíme nejlepší postup renovace fasády pro Váš dům.

Rekonstrukce památek a historických objektůKompletní rekonstrukce historických památek a památkově chráněných budov a interiérů, restaurátorské práce v jakémkoli rozsahu.

Opravy historických budov, fasád a štuků kvalifikovanými odborníky.

Provádíme také vysoušení a sanace vlhkého zdiva.

Pokládka kobercůŽádná jiná podlahová krytina nenabídne takový komfort, jako koberec. Koberce vytváří příjemnou atmosféru, nejen doma, ale i v komerčních prostorech, jsou měkké s příjemným tichým došlapem.

Koberce skvěle tepelně i zvukově izolují a vyrábí se v nepřeberném množství barev a vzorů.

Koberce můžeme rozdělit na bytové a zátěžové. Hlavními přednostmi koberců je příjemný měkký povrch s tichým došlapem, velmi rychlá pokládka a nízká cena.

Plovoucí podlahyPlovoucí podlaha se hodí do všech obývacích prostor, pokojů i ložnic. Je vyráběna z laminátu, korku, nebo dřeva.

Tento typ podlah je moderní a velmi oblíbený pro svoji jednoduchou údržbu a snadnou montáž i demontáž.

PVC, lino a linoleumPVC podlaha je levná, nenáročná na údržbu a odolná proti vlhkosti.
Využití má především v koupelnách, prádelnách a jiných vlhkých prostorech.

PVC podlahové krytiny vynikají dlouhou životností a vysokou odolností. Jsou hygienické, velmi vhodné i pro alergiky, snadno se udržují, dobře tlumí kročejový hluk.

PVC podlahy jsou moderní a jejich designové provedení je velmi rozsáhlé. Na výběr jsou světlé nebo tmavé PVC podlahy, formáty v podobě dlažby, dokonalé imitace skutečných přírodních materiálů.

Vinylové podlahyVinylové podlahy věrně napodobují různé vzory dřeva, kamene, dlaždic a korku, díky obousměrné reliéfní ražbě, která dodává plastický vjem.

Vinylová podlaha snese vysoký stupeň zátěže, je odolná proti pádu různých předmětů a je protiskluzná. Životnost vinylové podlahy je až 50 let.

Tento typ podlah se hodí do jakýchkoli prostor. Výborně se hodí do vlhkého prostředí a nad podlahové topení.

Obkladačské a dlaždičské práceObklady a vydláždění koupelen a kuchyní, terasy, bazény, garáže, chodby. Kompletní obkladačské práce pro rodinný dům, provozovnu, sklad apod.

Obkládání kamenem, mozaiky a různé speciality.

Výstavba venkovních i vnitřních krbůPokud si přejete mít doma krb, navrhneme Vám zajímavé řešení. Postavíme krb, který bude vyhovovat Vašim požadavkům, ale i náročným bezpečnostním normám.